Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720

 

 

Základní škola
Praha 5 - Smíchov,
Podbělohorská 26/720


tel.:
+ 420 257 211 633

email: 
reditelna@podbelohorska.cz
zs.podbelohorska@educ.cz

IČ 69781885

 

                            Zájmové kroužky

      Školní rok 2019/2020

Po

SVČ Kroužky

13.10

14.10

Angličtina pro I. třídu

Poslední Eliška

IV.A

7.10.

 

SVČ Kroužky

14.15

15.15

Angličtina pro II. třídu

Poslední Eliška

IV.A

7.10.

 

Karate Klub Kibó

14.15

15.15

Karate

Beneš Pavel,Ing.

Tv

16.9.

 

Jsme in-line

14.15

15.15

In-line bruslení – 6 lekcí

Moulisová Karolína

dvůr

16.9.

 

Šikovné děti

14.15

15.15

Kutil Junior

Sottnerová Jitka

V.A

30.9.

 

Šikovné děti

15.15

16.15

Kutil Junior

Sottnerová Jitka

V.A

30.9.

 

Školní družina

15.30

16.30

Žákovská knihovna

Hájková Hana

ŽK

7.10.

Út

SVČ Kroužky

13.15

14.15

Divadelní a dramatický kroužek

Černá Johanka

II.A

1.10.

 

Šachová škola

13.30

14.15

Šachový kroužek

Bessisso Omar

III.A

8.10.

 

SVČ Kroužky

15.30

16.30

S výtvarkou kolem světa

Haklová Tamara

V.B

1.10.

 

Kriketová akademie

15.30

16.30

Kriket- 8 lekcí

Ch.W.Pearce, Pachl Jan

hřiště

17.9.

 

Školní družina

15.15

16.00

Tvořivé činnosti

Škořepová Irena

IV.B

1.10.

St

Klub Klamovka

13.30

17.00

Klavír

Král Miroslav

II.A

12.9.

 

SVČ Kroužky

13.15

14.15

Sportovní a míčové hry

PaedDr.Pešíková Zuzana

Tv

2.10.

 

Jazyková škola Spěváček

13.10

14.10

Výuka s rodilým mluvčím – IV.tř.

Hayes Jonathon

III.B

2.10.

 

Jazyková škola Spěváček

14.15

15.15

Výuka s rodilým mluvčím – I.tř.

Hayes Jonathon

III.B

16.10.

 

SVČ Kroužky

14.15

15.15

Bojové sporty a sebeobrana

Chervenyak Hayley

Tv

2.10.

 

Taneční škola I.Langerové

15.15

16.15

Taneční kroužek

Drmelová Anna

Tv

9.10.

 

Školní družina

15.30

16.30

Výtvarné činnosti

Širmerová Marie

V.B

2.10.

Čt

Bricks 4 Kidz

13.20

14.10

Lego Technic

Čech Vojtěch

III.A

3.10.

 

Bricks 4 Kidz

14.15

15.15

Juniorská robotika WeDo 2.0

Čech Vojtěch

III.A

3.10.

 

SVČ Kroužky

13.15

14.15

Sportovní a míčové hry

Chervenyak Hayley

Tv

3.10.

 

Jazyková škola Spěváček

14.15

15.15

Výuka Aj s rodilým mluvčím II.tř.

Wilson Cameron

III.B

3.10.

 

SVČ Kroužky

14.15

15.15

Florbal

Skála Vojtěch

Tv

3.10.

 

SVČ Kroužky

15.25

16.25

Florbal

Skála Vojtěch

Tv

3.10.

Jazyková škola Spěváček

13.10

14.10

Výuka Aj s rodilým mluvčím II.tř.

Wilson Cameron

III.B

4.10.

 

Jazyková škola Spěváček

14.15

15.15

Výuka Aj s rodilým mluvčím V.tř.

Wilson Cameron

III.B

4.10.

 

Ludus Magnus, z.s.

14.15

15.15

Gymnastika pro děti

Hanusová Kateřina

Tv

4.10.

 


 


Mimoškolní aktivity

Děti se mohou stát členy Klubu mladého čtenáře.

 

 

© ZŠ Podbělohorská